Зазначені результати лабораторних досліджень були отримані на сучасному обладнанні, яким оснащені наші лабораторії, і відповідають вимогам національних стандартів України та країн митного союзу. У відповідності до законодавства україни дослідження кварцових пісків, для збуту на території держави, відбувається за методами які визначені у ДСТУ Б В.2.7-131:2007 "Будівельні матеріали. Пісок кварцовий. Технічні умови.", а продукція яка відвантажується в країни митного союзу досліджуеться за ГОСТом-22551-77 . "Песок кварцевый,молотые песчаник, кварцит и жильный кварц для стекольной промышленности. Технические условия".

ДСТУ Б В.2.7-131:2007 поширюється на піски кварцові родовищ України: природні, збагачені, усереднені, фракціоновані, мелені (пилокварц).  Згідно з цим стандартом наша продукція позиціонується як основна сировина для скляної промисловості, виробництва глазурі, емалей, керамічних, фарфоро-фаянсових виробів, зварювальних флюсів, вогнетривів, сухих будівельних сумішей. 

Пісок кварцовий відповідає вимогам нормативних документів за галуззю призначення, і тому Hаші піски можуть поставлятися для ливарних виробництв як сировина для фільтрувального матеріалу при водопостачанні, абразивний матеріал, заповнювач для різних видів бетонів та розчинів, наповнювач засобів побутової хімії, полімерних, композиційних матеріалів та фарб, заповнювач і компонент в’яжучого для виробництва силікатного бетону щільної структури, ніздрюватих бетонів, силікатної цегли й каменю, загальнобудівельних робіт, дренажу тощо. 

Яндекс.Метрика